• Пленарне засідання V сесії VІІІ скликання Кельменецької селищної ради

29 квітня 2021 року під керівництвом секретаря селищної ради Богдана ОЛІЙНИКА відбулось пленарне засідання чергової V сесії Кельменецької селищної ради VІІІ скликання. Початку сесії передувало спільне засідання постійних комісій селищної ради.

Пленарне засідання відбувалось за участю голови Дністровської районної ради Олександра ЯНЧАКА, керівників підприємств, установ організацій, членів виконавчого комітету, старостів старостинських округів, керівників та спеціалістів структурних підрозділів селищної ради, а також засобів масової інформації.

На початку сесії секретар ради привітав із початком повноважень депутата селищної ради Людмилу ПОПОВИЧ, обрану за єдиним виборчим списком від Чернівецької обласної організації Політичної партії «Слуга народу».

В подальшому ході засідання розглянуто та ухвалено рішення щодо низки важливих питань із різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема, затверджено Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки, а також Типовий договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуального майна, що належить до комунальної власності селищної ради, утворено комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, надано згоду на прийняття у комунальну власність селищної ради шкільних автобусів, затверджено Положення про відділ освіти, культури та спорту, Положення про відділ правового забезпечення та роботи з персоналом, Положення про відділ документообігу, організаційного забезпечення, комп’ютерного забезпечення та зв’язків з громадськістю, затверджено звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2021 року, а також затверджено передавальні акти з приймання-передачі майна, активів та зобов’язань реорганізованих сільських рад, розглянуто ряд питань у сфері регулювання земельних відносин, а також прийнято рішення про звернення  до Дністровської районної ради щодо передачі у комунальну власність низки комунальних установ.

Крім того, було заслухано звіт про роботу директора КНП Кельменецький РЦПМСД Дмитра ДМИТРУКА. За результатами заслуховування прийнято рішення про необхідність звернення до Департаменту охорони здоров’я з клопотанням про проведення перевірки діяльності КНП Кельменецький РЦПМСД.

На завершення пленарного засідання Богдан ОЛІЙНИК подякував усім за плідну і злагоджену співпрацю, а також привітав присутніх з прийдешнім святом Світлого Воскресіння Христового та побажав здоров’я, миру, сімейного благополуччя, злагоди та взаєморозуміння.

Ваш IP:34.239.179.228