• Відбулось Х засідання виконавчого комітету Кельменецької селищної ради

17 вересня 2021 року відбулося чергове Х засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Станіслава ГРУБОГО. В роботі виконкому взяли участь 23 члени виконавчого комітету, керівники та спеціалісти окремих виконавчих органів ради та керівники установ, підприємств, організацій територіальної громади.

З основного питання Порядку денного «Про стан медичного бслуговування та виконання заходів з профілактики захворювання на COVID-19 на території Кельменецької територіальної громади» заслухали доповідь директора КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» Олександра ДОГОТАРЯ та співдоповідь заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколи ДОВГАНЯ. Роботу КНП з організації медичного обслуговування населення та профілактики  захворюваності на COVID-19 визнано задовільною та такою, що потребує покращення та активізації, а також рекомендовано забезпечувати реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я,  виконання у повному обсязі завдань, передбачених загальнодержавними, регіональними, місцевими програмами та  наказами Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА; підвищувати якість лікувально-профілактичного процесу вторинного рівня медико-санітарної допомоги, як фактора, що сприяє підвищенню середньої тривалості життя і покращення демографічної ситуації в громаді; поліпшувати якість діагностики захворювань з метою раннього та своєчасного виявлення інфікованих і хворих на туберкульоз, СНІД, онкологічні захворювання; забезпечити  обстеження  швидкими тестами  на COVID-19  при плановій госпіталізації  пацієнтів з метою попередження спалахів  в  стаціонарних відділеннях; тримати на  постійному  контролі готовність розгортання ліжок хворих на COVID-19  у випадку зростання  захворюваності  серед населення.

За результатами розгляду інших питань, які були включені до Порядку денного засідання виконавчого комітету, прийнято рішення щодо низки важливих питань із різних сфер життєдіяльності громади: про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету; про впорядкування адреси; про виплату допомоги на поховання; про включення  до списків квартирного обліку; схвалено Прогноз селищного бюджету територіальної громади на 2022-2024 роки; надано дозвіл на встановлення пам’ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в с. Мошанець; затверджено Положення про комісію з питань захисту прав дитини; затверджено протокол засідання постійно діючої комісії з розгляду земельних спорів; затверджено калькуляцію вартості робіт з розроблення та видачі технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення; уповноважено посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення; встановлено режим роботи ряду закладів, що здійснюють торгівельно-побутове обслуговування населення територіальної громади та інші.

Крім того, прийнято протокольне рішення звернутись із клопотанням до Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області щодо крайньої необхідності проведення капітального та поточного ремонту під’їзних доріг до населених пунктів громади у зв’язку із аварійним станом дорожнього покриття.

one guest

Ваш IP:35.173.35.159