13 вересня 2021 року відбулась робоча нарада під головуванням секретаря ради Богдана ОЛІЙНИКА за участю заступників селищного голови, керівників комунальних підприємств, керівників та спеціалістів виконавчих органів ради.

На нараді розглядалися організаційні та робочі питання, звіти про виконану роботу за минулий тиждень та першочергові завдання на наступний.

За результатами проведеної наради секретарем ради надано ряд доручень до виконання. Зокрема, директора КНП «Кельменецька багатопрофільна лікарня» Олександра ДОГОТАРЯ зобов’язано вжити вичерпних заходів щодо укладення договору із НСЗУ з метою надання пакета медичних послуг пацієнтам із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

В.о. директора КНП «Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Аліні ЛАЗАРЮК забезпечити щотижневе інформування про стан вакцинації жителів громади з розподілом по галузях (освіта, медицина тощо).

Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роману ДВОРСЬКОМУ забезпечити встановлення придбаного вуличного освітлення на сонячних батареях по першому та другому провулку Бесарабському в смт Кельменці.

Старостам старостинських округів вивчити питання щодо участі в інвестиційному проекті «Найгарніше українське село», який має на меті відкриття українських сіл задля розвитку зеленого туризму, збереження їх самобутності та історії, а також передбачає видання гранту на подальший розвиток та облаштування села-переможця.

Планується оголошення тендера з метою визначення виконавця робіт з проведення капітального ремонту даху Росошанівського навчально-виховного комплексу (дошкільного підрозділу) по вулиці Центральній, 36 в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (в тому числі і бюджету Кельменецької селищної територіальної громади) на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 року № 822-р.

Ваш IP:35.173.35.159