Кельменецька селищна рада інформує, що в період з 14 по 18 червня 2021 року буде проводитись гідравлічне випробування водомережі новозбудованого водогону в смт Кельменці.

В разі виявлення витоку води просимо повідомити Кельменецьку селищну раду.

Дякуємо за розуміння.

Інформуємо, що відповідно до розпорядження від 09.06.2021 № 6 VІІ сесія селищної ради VІІІ скликання відбудеться 23 червня 2021 року о 10.00 годині в сесійній залі, за адресою: пл. Центральна, 2.

1. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (ІІ поверх); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, вул. Бесарабська, 49; площа об’єкта оренди: 379,7 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади (Дністровська РДА).

2. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (№ 53, 54, 55); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, пл. Центральна, 2; площа об’єкта оренди: 80,5 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади (Дністровська РДА).

3. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (І поверх); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, вул. Бесарабська, 49; площа об’єкта оренди: 265,2 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади (Головне управління ДПС у Чернівецькій області).

4. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (І поверх); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, пл. Центральна, 4; площа об’єкта оренди: 236,37 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади (Управління соціального захисту населення Дністровської РДА).

5. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (І поверх); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, пл. Центральна, 4; площа об’єкта оренди: 69,73 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади (Архівний відділ Дністровської РДА).

6. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (ІІ поверх, № 53, 54, 55); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, пл. Центральна, 2; площа об’єкта оренди: 112,75 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади.

7. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (І поверх); місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, вул. Бесарабська, 49; площа об’єкта оренди: 77,25 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади (Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області).

8. 4 гаражі; місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, вул. Бесарабська, 49; площа об’єкта оренди: 16,5 кв.м, 15,4 кв.м, 19,70 кв.м, 16,20 кв.м; цільове використання: розміщення органу державної влади.

9. Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі; місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, с. Росошани, вул. Центральна, 40; площа об’єкта оренди: 314,4 кв.м; цільове використання: для розміщення АЗПСМ.

10.Частина нежитлових приміщень адміністративної будівлі; місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, с. Росошани, вул. Центральна, 40; площа об’єкта оренди: 95,3 кв.м; цільове використання: для розміщення бібліотеки.

11. Частина нежитлової будівлі Кінотеатр «Дон»; місцезнаходження об’єкта оренди: Чернівецька область, Дністровський район, смт Кельменці, пл. Дружби народів, 1; площа об’єкта оренди: 40,00 кв.м; цільове використання: для розміщення Кельменецького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації».

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Кельменецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи сектору з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Кельменецької селищної ради:

Основні вимоги до кандидата на  посаду:

-  громадянство України;

-  вільне володіння українською мовою;

-  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

-  досвід роботи не менше трьох років;

-  належний обсяг знань чинного законодавства у сфері оборонної,  мобілізаційної діяльності та цивільного захисту та практика його застосування;

- знання Конституції України, Законів України;

-  володіння ПК на рівні досвідченого користувача.

Прийом заяв та надання інформації про перелік необхідних документів проводиться протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: смт Кельменці пл.Центральна, 4, каб.№4, тел. 2-02-44».

Ваш IP:34.239.179.228