• Оголошення
  • Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Кельменецької селищної ради

Проекти рішень розроблені відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект рішення сесії Кельменецької  селищної ради «Про справляння  в смтКельменці місцевих податків і зборів  в 2020 році» розроблено спеціалістом-юрисконсультом селищної ради І категорії. Проектом регуляторного акта передбачається визначити місцеві податки і збори, які будуть забезпечувати надходження до місцевого бюджету  для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Кельменецької  селищної ради «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» розроблено спеціалістом-юрисконсультом селищної ради І категорії. Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Кельменецької  селищної ради«Про ставки єдиного податку на 2020 рік» розроблено спеціалістом-юрисконсультом селищної ради І категорії.   Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Кельменецької селищної ради   та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проект рішення сесії Кельменецької  селищної ради«Про транспортний податок на 2020 рік» розроблено спеціалістом-юрисконсультом селищної ради І категорії. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програм соціально-економічного розвитку Кельменецької селищної територіальної громади.

Проект рішення сесії Кельменецької  селищної ради«Про встановлення  туристичного збору на 2020 рік» розроблено спеціалістом-юрисконсультом селищної ради І категорії.  Проектом регуляторного акта передбачається  встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до місцевого бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проект рішення сесії Кельменецької  селищної ради «Про плату за землю на 2020 рік» розроблено спеціалістом-землевпорядником селищної ради І категорії. Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки земельного податку та  розмір орендної плати, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 06травня 2019 року на офіційному сайті Кельменецької селищної ради kelmentsi-rada.cv.ua у розділі “Публічна інформація. Регуляторні акти”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Кельменецької селищної ради за адресою:

- 60100,смтКельменці, пл. Центральна,4,тел.2-12-44;

Зауваження та пропозиції приймаються до 06 червня 2019 року письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Селищний голова: Буняк Сергій Леонідович

Ваш IP:3.239.192.241